☰ Menu
KP PSP w Drawsku Pomorskim
Herb KP PSP w Drawsku Pomorskim

Wtorek 22.01.2019

zaawansowane

Tryb działania

Komórki organizacyjne w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pom. mają obowiązek współdziałania i współpracy między sobą, a także z jednostkami administracji publicznej wykonującymi zadania na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Komórki organizacyjne wykonują zadania w zakresie ustalonym przepisami regulaminu organizacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pom., a harmonogram realizacji zadań ustalany jest corocznie w oparciu o zatwierdzany przez Starostę Drawskiego:

 ROCZNY PLAN DZIAŁALNOŚCI KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ  W DRAWSKU POM.

Analizę  z realizacji zadań kierownicy wszystkich komórek organizacyjnych sporządzają w informacji po zakończeniu każdego kwartału, nie później niż do 10 dnia miesiąca rozpoczynającego kolejny kwartał. Roczna informacja z działalności Komendy Powiatowej PSP przedkładane jest do wiadomości Staroście.

Realizacja planu pracy jest koordynowana na bieżąco, a jednocześnie prowadzona jest kontrola wewnętrzna realizacji zadań przez kierownictwo komendy oraz kierowników komórek organizacyjnych w ramach kontroli wewnętrznych.

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Jacek Dziurdz
(2003-11-07 14:52:21)
Ostatnio zmodyfikował:
Jacek Dziurdz
(2003-11-15 11:53:37)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X